Service för husbilar och husvagnar

På Forsbergs är vi stolta över vår verkstadsservice. Vi är specialiserade på husbilen och husvagnens bodel och sköter allt från nyinstallation och service till reparation. Vår verkstad är anpassad för husbilar och husvagnar där våra trevliga servicemontörer tar hand om dig och din husbil/husvagn. Tänk på att de under högsäsong kan vara svåra att nå på förmiddagen. Ta alltid fram ditt registreringsnummer när du ringer till oss. Välkommen!




Välj center
  • Hyssna
  • Bjuv
  • Stockholm
  • Borlänge
  • Mantorp
  • Karlstad
  • Kalmar

Fabrikat
  • Bürstner
  • Concorde
  • Bürstner
  • Frankia
  • Niesmann+Bischoff
  • Hobby husbilar
  • Hobby husvagnar
  • Övriga husbilar
  • Övriga husbilar




För att din service eller beställning av reservdel ska fungera så bra som möjligt ser vi gärna att du, om möjligt, bifogar en bild på det som ska servas eller den reservdel du önskar beställa. Detta för att i möjligaste mån undvika missförstånd.



Kontakta ditt center

Hyssna

Idag: 08:00 - 18:000320-305 50Maila ServiceBonared Solbacken 2, 511 98 Hyssna

Bjuv

Idag: 09:00 - 18:00042-830 80 Maila ServiceGnejsgatan 10, 267 90 Bjuv

Stockholm

Idag: 10:00 - 18:0008-756 67 60Maila ServiceBergkällavägen 22, Sollentuna InfraCity

Borlänge

Idag: 09:00 - 18:000243-21 25 00Maila ServiceProjektgatan 7, 781 70 Borlänge

Mantorp

Idag: 09:00 - 18:000142-670 700Maila ServiceMöllersbrunnsvägen 3, 590 17 Mantorp

Karlstad

Idag: 09:00 - 18:00054-202 16 50Maila ServiceMejerigatan 2, 65343 Karlstad

Kalmar

Idag: 10:00 - 18:000480-889 44Maila ServiceFölehagsvägen 1
kalmar@forsbergsfritidscenter.sebutiken.kalmar@forsbergsfritidscenter.seservice.kalmar@forsbergsfritidscenter.sekalmar@forsbergsfritidscenter.se
karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.karlstad@forsbergsfritidscenter.se
mantorp@forsbergsfritidscenter.sereserv.mantorp@forsbergsfritidscenter.seservice.mantorp@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.mantorp@forsbergsfritidscenter.se
borlange@forsbergsfritidscenter.sereserv.borlange@forsbergsfritidscenter.seservice.borlange@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.borlange@forsbergsfritidscenter.se
stockholm@forsbergsfritidscenter.sereserv.stockholm@forsbergsfritidscenter.seservice.stockholm@forsbergsfritidscenter.sestockholm@forsbergsfritidscenter.se
forsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.sereserv.bjuv@forsbergsfritidscenter.seservice.bjuv@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.se
info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se