Polar Husvagnar

Fyra årstider – En husvagn

En Polar är handbyggd in i minsta detalj. Våra husvagnar är byggda för hand med extrem precision och stor stolthet. Husvagnarna är konstruerade och byggda i Norrland. Det är därför 80% av alla Polarvagnar som tillverkats sedan 1964 fortfarande rullar på vägarna. En husvagn från Polar är äkta norrländskt hantverk. Det är därför vi med stolthet säger “Made in Norrland”.

Polar Original

Allt du behöver och mer därtill.

Polar Selected

Utrustad med ett noga utvalt paket.

Polar Customized

Det här är din unika vagn.

Polar Edition

Kvalité till ett mycket förmånligt pris..

Sök

Polar i lager

Kontakt

Intresserad att veta mer?


Välj center
  • Hyssna
  • Bjuv
  • Stockholm
  • Borlänge
  • Linköping
  • Karlstad
  • Kalmar






info@ffc.sereservdelar.hyssna@ffc.seservice.hyssna@ffc.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@ffc.se
kalmar@ffc.sereservdelar.kalmar@ffc.seservice.kalmar@ffc.sekalmar@ffc.se
karlstad@ffc.sereservdelar.karlstad@ffc.sereserv.karlstad@ffc.seforsaljning.karlstad@ffc.se
linkoping@ffc.sereservdelar.linkoping@ffc.sereservdelar.linkoping@ffc.seforsaljning.linkoping@ffc.se
borlange@ffc.sereservdelar.borlange@ffc.seservice.borlange@ffc.seforsaljning.borlange@ffc.se
stockholm@ffc.sereservdelar.stockholm@ffc.seservice.stockholm@ffc.sestockholm@ffc.se
forsaljning.bjuv@ffc.sereservdelar.bjuv@ffc.seservice.bjuv@ffc.seforsaljning.bjuv@ffc.se
hyssna@ffc.sereservdelar.hyssna@ffc.seservice.hyssna@ffc.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@ffc.se