beyol

Landsvägarnas kung

Oöverträffad komfort på högsta nivå

Concorde är vårt flaggskepp. En husbil i det översta premiumsegmentet. Med flera olika modeller som alla erbjuder oöverträffad komfort på högsta nivå. Med en Concorde blir du landsvägarnas kung. Upptäck din favoritmodell i katalogerna nedan.

En riktigt premiumbil

Med Concorde reser du med alla moderna bekvämligheter. Den lyxiga utrustningen och den moderna fordonstekniken håller högsta kvalitet och alla detaljer är tillverkade med omsorg. Med Concordes speciella formspråk går det inte att ta miste vad som kommer på vägen. Concorde betyder innovation inom husbilar i premiumklassen. Concorde tillverkas i Tyskland och Forsbergs Fritidscenter är generalagenter i Sverige. Concorde erbjuder flera olika modeller som alla har oöverträffad komfort på högsta nivå. Med en Concorde blir du landsvägarnas kung.

Kontakt

Intresserad att veta mer?


Välj center
  • Hyssna
  • Bjuv
  • Stockholm
  • Borlänge
  • Mantorp
  • Karlstad
  • Kalmar





Credo / Carver / Charisma

Det nya smidiga sättet att resa. Sportig, snygg och bekväm.

Cruiser

Frihetskänsla utan kompromisser.

Liner Plus

Originalet i Premiumklassen.

Forsbergs Edition

2018 års specialedition.

Liner Centurion

Lyx ända ut i fingerspetsarna.
Pris på förfrågan

Se filmer från Concorde

info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se
kalmar@forsbergsfritidscenter.sebutiken.kalmar@forsbergsfritidscenter.seservice.kalmar@forsbergsfritidscenter.sekalmar@forsbergsfritidscenter.se
karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.karlstad@forsbergsfritidscenter.se
mantorp@forsbergsfritidscenter.sereserv.mantorp@forsbergsfritidscenter.seservice.mantorp@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.mantorp@forsbergsfritidscenter.se
borlange@forsbergsfritidscenter.sereserv.borlange@forsbergsfritidscenter.seservice.borlange@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.borlange@forsbergsfritidscenter.se
stockholm@forsbergsfritidscenter.sereserv.stockholm@forsbergsfritidscenter.seservice.stockholm@forsbergsfritidscenter.sestockholm@forsbergsfritidscenter.se
forsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.sereserv.bjuv@forsbergsfritidscenter.seservice.bjuv@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.se
info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se