Husbilen för dig

En flexibel husbil

Frankia är en flexibel husbil. Vilken planlösning du än väljer så kan du få den som alkov, halvintegrerad eller helintegrerad. Välj även på vilket chassi din Frankia ska byggas, Fiat eller Mercedes. Frankias bodel är fylld med smarta lösningar för mobiltboende och med många genomtänkta inredningsdetaljer. Upptäck din favoritmodell i katalogen nedan eller ta en titt på frankia.com »

Frankia F Line

Frankia är duktiga på att hitta det där lilla extra som kunderna uppskattar.

Frankia M-line

Frankia är duktiga på att hitta det där lilla extra som kunderna uppskattar.

Frankia Platin

Frankia är duktiga på att hitta det där lilla extra som kunderna uppskattar.

Sök

Frankia i lager

Kontakt

Intresserad att veta mer?


Välj center
  • Hyssna
  • Bjuv
  • Stockholm
  • Borlänge
  • Mantorp
  • Karlstad
  • Kalmar





Se filmer från Frankia

Försiktighetsåtgärd

Till dig som ska besöka Forsbergs

Med anledning av covid-19 är vi extra försiktiga just nu. Och vi vill uppmana våra kunder att också vara det.

– Kom ihåg att inte ta i hand eller utbyta fysiska hälsningar.

– Om möjligt, håll 1,5 meter avstånd från varandra.

– Ha god handhygien och stanna hemma vid sjukdom.

Har du till exempel hosta, snuva, feber eller allmän sjukdomskänsla – kontakta vår personal via telefon eller mail.

info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se
kalmar@forsbergsfritidscenter.sebutiken.kalmar@forsbergsfritidscenter.seservice.kalmar@forsbergsfritidscenter.sekalmar@forsbergsfritidscenter.se
karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.karlstad@forsbergsfritidscenter.se
mantorp@forsbergsfritidscenter.sereserv.mantorp@forsbergsfritidscenter.seservice.mantorp@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.mantorp@forsbergsfritidscenter.se
borlange@forsbergsfritidscenter.sereserv.borlange@forsbergsfritidscenter.seservice.borlange@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.borlange@forsbergsfritidscenter.se
stockholm@forsbergsfritidscenter.sereserv.stockholm@forsbergsfritidscenter.seservice.stockholm@forsbergsfritidscenter.sestockholm@forsbergsfritidscenter.se
forsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.sereserv.bjuv@forsbergsfritidscenter.seservice.bjuv@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.se
info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se