beyol

Följ med på en resa

Högklassiga, innovativa och komfortabla

Niesmann+Bischoff levererar högklassiga, innovativa och komfortabla premiumhusbilar världen över.
De imponerar med snygg design både inuti och utanpå. Upptäck din favoritmodell i katalogerna nedan eller ta en titt på niesmann-bischoff.com

Arto

I Arto har de lyckats kombinera imponerande köregenskaper och innovativ teknik med en fantastisk komfort.

Flair

En fantastisk körglädje, en otrolig trygghetskänsla och en komfort som inte känner några gränser

Smove

Smove är en klass för sig. Den är inte någon halvintegrerad modell, och heller inte någon Liner – den är både och. Här har vi tagit fram fördelarna hos det båda typerna och förenat dem i en enda modell.

Safety first: Nytt säkerhetskoncept i Flair

Krockkuddar, ESP och bältesåtstramare nu standard hos Niesmann+Bischoff, Pedal Release System ger bättre skydd för fötterna vid frontalkrock. Omfattande krocktester bevisar den ökade säkerheten.

Se filmer om Niesmann+Bischoff

Sök

Niesmann+Bischoff i lager

Kontakt

Intresserad att veta mer?


Välj center
  • Hyssna
  • Bjuv
  • Stockholm
  • Borlänge
  • Mantorp
  • Karlstad
  • Kalmar





info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se
kalmar@forsbergsfritidscenter.sebutiken.kalmar@forsbergsfritidscenter.seservice.kalmar@forsbergsfritidscenter.sekalmar@forsbergsfritidscenter.se
karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.karlstad@forsbergsfritidscenter.se
mantorp@forsbergsfritidscenter.sereserv.mantorp@forsbergsfritidscenter.seservice.mantorp@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.mantorp@forsbergsfritidscenter.se
borlange@forsbergsfritidscenter.sereserv.borlange@forsbergsfritidscenter.seservice.borlange@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.borlange@forsbergsfritidscenter.se
stockholm@forsbergsfritidscenter.sereserv.stockholm@forsbergsfritidscenter.seservice.stockholm@forsbergsfritidscenter.sestockholm@forsbergsfritidscenter.se
forsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.sereserv.bjuv@forsbergsfritidscenter.seservice.bjuv@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.se
info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se