Nyheter

Välkommen till Forsbergs Fritidscenter i Hyssna!

Nu är sommaren äntligen här! Vi har husbilar av 2017 års modell i lager för leverans. Passa på och förverkliga dina husbilsdrömmar! Välkommen till Forsbergs Fritidscenter i Hyssna!

Läs mer

Inspirationskväll hos Forsbergs Fritidscenter i Stockholm

Tisdagen den 30/5 bjöd vi på Forsbergs Fritidscenter i Stockholm till inspirationskväll med gäster och aktiviteter! Campingpärlor - Noah från Grönklittsgruppen tipsade om deras många resemål och upplevelser. Kylboxar - Per från Dometic - How to stay cool. Presenterade deras...

Läs mer

Kalmar Husvagn & Fritid blir no. 7

PRESSRELEASE Hyssna 2017-04-05 Forsbergs Fritidscenter öppnar sitt 7:e center i och med köpet av Kalmar Husvagn & Fritid. Ett väl etablerat företag som grundades 1982 av Leif Persson som även driver det tillsammans med sönerna Andreas och Martin. Företaget är...

Läs mer

Våra center

Hyssna

Idag: 08:00 - 18:000320-305 50Maila CenterBonared Solbacken 2, 511 98 Hyssna

Bjuv

Idag: 09:00 - 18:00042-830 80 Maila CenterGnejsgatan 10, 267 90 Bjuv

Stockholm

Idag: 10:00 - 18:0008-756 67 60Maila CenterBergkällavägen 22, Sollentuna InfraCity

Borlänge

Idag: 09:00 - 17:000243-21 25 00Maila CenterProjektgatan 7, 781 70 Borlänge

Mantorp

Idag: 09:00 - 18:000142-670 700Maila CenterMöllersbrunnsvägen 3, 590 17 Mantorp

Karlstad

Idag: 09:00 - 17:00054-202 16 50Maila CenterMejerigatan 2, 65343 Karlstad
Kalmar i Forsbergs

Kalmar

Idag: 10:00 - 18:000480-889 44Maila CenterFölehagsvägen 1
kalmar@forsbergsfritidscenter.sebutiken.kalmar@forsbergsfritidscenter.seservice.kalmar@forsbergsfritidscenter.sekalmar@forsbergsfritidscenter.se
karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.seservice.karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.se
mantorp@forsbergsfritidscenter.sereserv.mantorp@forsbergsfritidscenter.seservice.mantorp@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.mantorp@forsbergsfritidscenter.se
borlange@forsbergsfritidscenter.sereserv.borlange@forsbergsfritidscenter.seservice.borlange@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.borlange@forsbergsfritidscenter.se
stockholm@forsbergsfritidscenter.sereserv.stockholm@forsbergsfritidscenter.seservice.stockholm@forsbergsfritidscenter.sestockholm@forsbergsfritidscenter.se
forsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.sereserv.bjuv@forsbergsfritidscenter.seservice.bjuv@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.se
info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se