Nyheter

Inspirationskväll hos Forsbergs Fritidscenter i Stockholm

Inspireras till din semester! Sommaren närmar sig och med den många härliga stunder med din husbil/husvagn. Campingpärlor - Noah från Grönklittsgruppen tipsar om deras många resemål och upplevelser. Kylboxar - Per från Dometic - How to stay cool. Presenterar deras...

Läs mer

Våryra hos Forsbergs Fritidscenter

Nu har vi VÅRYRA hos Forsbergs Fritidscenter! Så passa på och förverkliga dina husbilsdrömmar! Vi har husbilar av 2017 års modell i lager! Och om du beställer nu så får du din nya husbil levererad innan sommaren! Välkommen till Forsbergs...

Läs mer

Kalmar Husvagn & Fritid blir no. 7

PRESSRELEASE Hyssna 2017-04-05 Forsbergs Fritidscenter öppnar sitt 7:e center i och med köpet av Kalmar Husvagn & Fritid. Ett väl etablerat företag som grundades 1982 av Leif Persson som även driver det tillsammans med sönerna Andreas och Martin. Företaget är...

Läs mer

Våra center

Hyssna

Idag: 08:00 - 18:000320-305 50Maila CenterBonared Solbacken 2, 511 98 Hyssna

Bjuv

Idag: 09:00 - 18:00042-830 80 Maila CenterGnejsgatan 10, 267 90 Bjuv

Stockholm

Idag: 10:00 - 18:0008-756 67 60Maila CenterBergkällavägen 22, Sollentuna InfraCity

Borlänge

Idag: 09:00 - 18:000243-21 25 00Maila CenterProjektgatan 7, 781 70 Borlänge

Mantorp

Idag: 09:00 - 18:000142-670 700Maila CenterMöllersbrunnsvägen 3, 590 17 Mantorp

Karlstad

Idag: 09:00 - 18:00054-202 16 50Maila CenterMejerigatan 2, 65343 Karlstad
Kalmar i Forsbergs

Kalmar

Idag: 10:00 - 18:000480-889 44Maila CenterFölehagsvägen 1
kalmar@forsbergsfritidscenter.sebutiken.kalmar@forsbergsfritidscenter.seservice.kalmar@forsbergsfritidscenter.sekalmar@forsbergsfritidscenter.se
karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.seservice.karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.se
mantorp@forsbergsfritidscenter.sereserv.mantorp@forsbergsfritidscenter.seservice.mantorp@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.mantorp@forsbergsfritidscenter.se
borlange@forsbergsfritidscenter.sereserv.borlange@forsbergsfritidscenter.seservice.borlange@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.borlange@forsbergsfritidscenter.se
stockholm@forsbergsfritidscenter.sereserv.stockholm@forsbergsfritidscenter.seservice.stockholm@forsbergsfritidscenter.sestockholm@forsbergsfritidscenter.se
forsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.sereserv.bjuv@forsbergsfritidscenter.seservice.bjuv@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.se
info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se