Nyheter

STOPP-kampanj hos Forsbergs Fritidscenter

Just nu pågår vår STOPP-kampanj av nya lagerbilar! Alla kvarvarande objekt av 2017 års modell till kraftigt nedsatta priser! Passa på att fynda din drömhusbil eller husvagn! Välkomna in i hallarna och håll utkik efter STOPP-märkta objekt!  

Läs mer

Vi har öppet hela sommaren! Välkomna

Äntligen sommar! Njut av er ledighet och ta det försiktigt på vägarna! På Forsbergs Fritidscenter har vi öppet hela sommaren. Har ni vägarna förbi något av våra 7 center, Hyssna, Bjuv, Stockholm, Borlänge, Mantorp Karlstad och Kalmar, så kika gärna...

Läs mer

Välkommen till Forsbergs Fritidscenter i Hyssna!

Nu är sommaren äntligen här! Vi har husbilar av 2017 års modell i lager för leverans. Passa på och förverkliga dina husbilsdrömmar! Välkommen till Forsbergs Fritidscenter i Hyssna!

Läs mer

Våra center

Hyssna

Idag: 11:00 - 15:000320-305 50Maila CenterBonared Solbacken 2, 511 98 Hyssna

Bjuv

Idag: Stängt042-830 80 Maila CenterGnejsgatan 10, 267 90 Bjuv

Stockholm

Idag: 11:00 - 15:0008-756 67 60Maila CenterBergkällavägen 22, Sollentuna InfraCity

Borlänge

Idag: Stängt0243-21 25 00Maila CenterProjektgatan 7, 781 70 Borlänge

Mantorp

Idag: Stängt0142-670 700Maila CenterMöllersbrunnsvägen 3, 590 17 Mantorp

Karlstad

Idag: Stängt054-202 16 50Maila CenterMejerigatan 2, 65343 Karlstad

Kalmar

Idag: Stängt0480-889 44Maila CenterFölehagsvägen 1
kalmar@forsbergsfritidscenter.sebutiken.kalmar@forsbergsfritidscenter.seservice.kalmar@forsbergsfritidscenter.sekalmar@forsbergsfritidscenter.se
karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.seservice.karlstad@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.karlstad@forsbergsfritidscenter.se
mantorp@forsbergsfritidscenter.sereserv.mantorp@forsbergsfritidscenter.seservice.mantorp@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.mantorp@forsbergsfritidscenter.se
borlange@forsbergsfritidscenter.sereserv.borlange@forsbergsfritidscenter.seservice.borlange@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.borlange@forsbergsfritidscenter.se
stockholm@forsbergsfritidscenter.sereserv.stockholm@forsbergsfritidscenter.seservice.stockholm@forsbergsfritidscenter.sestockholm@forsbergsfritidscenter.se
forsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.sereserv.bjuv@forsbergsfritidscenter.seservice.bjuv@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.se
info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se