beyol

Våryra hos Forsbergs Fritidscenter!

Äntligen är våren på G! Hos Forsbergs Fritidscenter kickar vi nu igång vår stora våryra! Går du och drömmer om husbil eller husvagn? Passa på att ta del av förmånliga rabatter och erbjudanden.

Vi har massor av nya och begagnade husbilar och husvagnar i lager för snabb leverans.

Välkommen till Forsbergs Fritidscenter och förverkliga drömmen om nytt fritidsfordon!

Vi ses i Hyssna – Bjuv – Stockholm – Borlänge – Mantorp – Karlstad – Kalmar.

Försiktighetsåtgärd

Till dig som ska besöka Forsbergs

Med anledning av coronaviruset är vi extra försiktiga just nu. Har du till exempel hosta, snuva, feber eller allmän sjukdomskänsla – kontakta vår personal innan du besöker något av våra center. Det gäller givetvis också om du nyligen varit i något av de hårdast drabbade länderna.

info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se
kalmar@forsbergsfritidscenter.sebutiken.kalmar@forsbergsfritidscenter.seservice.kalmar@forsbergsfritidscenter.sekalmar@forsbergsfritidscenter.se
karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.karlstad@forsbergsfritidscenter.se
mantorp@forsbergsfritidscenter.sereserv.mantorp@forsbergsfritidscenter.seservice.mantorp@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.mantorp@forsbergsfritidscenter.se
borlange@forsbergsfritidscenter.sereserv.borlange@forsbergsfritidscenter.seservice.borlange@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.borlange@forsbergsfritidscenter.se
stockholm@forsbergsfritidscenter.sereserv.stockholm@forsbergsfritidscenter.seservice.stockholm@forsbergsfritidscenter.sestockholm@forsbergsfritidscenter.se
forsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.sereserv.bjuv@forsbergsfritidscenter.seservice.bjuv@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.se
info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se