Forsbergs Fritidsmässa 2021!

Swemestrade du med husbil eller husvagn i sommar? Och längtar redan till nästa säsong? Nu slår vi upp portarna till Forsbergs FritidsMässa där du hittar allt inför säsongen 2021. Välkommen förbi för inspiration, en mässfika och massor med fina boka-tidigt erbjudande. Vad sägs om:

  • Vi hjälper dig med skatten – 25 000:- vid köp av husbil 2021!
  • 1,95% i finansieringsränta på 2021!
2021 års Forsberg Edition – Alla fullt utrustade för bästa pris! Spara upp till 58 900:-
  • Husbilar – Hobby Ontour, 6 olika modeller, och Hobby DeLuxe, 2 olika modeller!
  • Husvagnar – Hobby DeLuxe, 3 olika modeller och Hobby Prestige, 1 modell.

Välkommen till Forsbergs Fritidscenter i Hyssna, Bjuv, Stockholm, Borlänge, Linköping, Karlstad och Kalmar

info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se
kalmar@forsbergsfritidscenter.sebutiken.kalmar@forsbergsfritidscenter.seservice.kalmar@forsbergsfritidscenter.sekalmar@forsbergsfritidscenter.se
karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.karlstad@forsbergsfritidscenter.se
mantorp@forsbergsfritidscenter.sereserv.mantorp@forsbergsfritidscenter.seservice.mantorp@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.mantorp@forsbergsfritidscenter.se
borlange@forsbergsfritidscenter.sereserv.borlange@forsbergsfritidscenter.seservice.borlange@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.borlange@forsbergsfritidscenter.se
stockholm@forsbergsfritidscenter.sereserv.stockholm@forsbergsfritidscenter.seservice.stockholm@forsbergsfritidscenter.sestockholm@forsbergsfritidscenter.se
forsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.sereserv.bjuv@forsbergsfritidscenter.seservice.bjuv@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.se
info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se