beyol

Trettonhelgsfest hos Forsbergs Fritidscenter – 4-7 januari!

Nu rivstartar vi 2018 med Trettonhelgsfest hos Forsbergs Fritidscenter! Våra utställningshallar i Hyssna, Bjuv, Stockholm, Borlänge, Mantorp, Karlstad och Kalmar är fyllda till bredden! Massor av nytt och begagnat för omgående leverans!
Se 2018 års Forsberg Edition, våra egna Jubileumsbilar i begränsad upplaga, Hobby Optima 65E och Bürstner Ixeo 728G. Eller passa på att fynda de sista kvarvarande 2017 års demobilar till oslagbara priser!
Garanterad plats i Forsbergsbyn på Elmia Husvagn och husbil 2018 för de 15 första som köper en ny husbil under trettonhelgen!
Vi har även massor av fina erbjudande i tillbehörsbutiken!
Välkommen på Trettonhelgsfest hos Forsbergs fritidscenter! Extraöppet torsdag till söndag, 4-7 januari, 11 – 15.

info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se
kalmar@forsbergsfritidscenter.sebutiken.kalmar@forsbergsfritidscenter.seservice.kalmar@forsbergsfritidscenter.sekalmar@forsbergsfritidscenter.se
karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.karlstad@forsbergsfritidscenter.se
mantorp@forsbergsfritidscenter.sereserv.mantorp@forsbergsfritidscenter.seservice.mantorp@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.mantorp@forsbergsfritidscenter.se
borlange@forsbergsfritidscenter.sereserv.borlange@forsbergsfritidscenter.seservice.borlange@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.borlange@forsbergsfritidscenter.se
stockholm@forsbergsfritidscenter.sereserv.stockholm@forsbergsfritidscenter.seservice.stockholm@forsbergsfritidscenter.sestockholm@forsbergsfritidscenter.se
forsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.sereserv.bjuv@forsbergsfritidscenter.seservice.bjuv@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.se
info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se