Forsbergs Fritidsmässa 2021! Just nu – på alla 7 center

Swemestrade du med husbil eller husvagn i sommar? Och längtar redan till nästa säsong? Forsbergs FritidsMässa är i full gång och här hittar du allt inför säsongen 2021. Kika förbi för inspiration, en mässfika och massor med fina boka-tidigt erbjudande. Vad sägs om:

  • Vi hjälper dig med skatten – 25 000:- vid köp av husbil 2021!
  • 1,95% i finansieringsränta på nytt!
2021 års Forsberg Edition – Alla fullt utrustade för bästa pris! Spara upp till 58 900:-
  • Husbilar – Hobby Ontour, 6 olika modeller, och Hobby DeLuxe, 2 olika modeller!
  • Husvagnar – Hobby DeLuxe, 3 olika modeller och Hobby Prestige, 1 modell.

Välkommen till Forsbergs Fritidscenter i Hyssna, Bjuv, Stockholm, Borlänge, Linköping, Karlstad och Kalmar. Extraöppet hela helgen 24-25 oktober!

(för exakta öppettider, se under respektive center)

info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se
kalmar@forsbergsfritidscenter.sebutiken.kalmar@forsbergsfritidscenter.seservice.kalmar@forsbergsfritidscenter.sekalmar@forsbergsfritidscenter.se
karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.karlstad@forsbergsfritidscenter.se
mantorp@forsbergsfritidscenter.sereserv.mantorp@forsbergsfritidscenter.seservice.mantorp@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.mantorp@forsbergsfritidscenter.se
borlange@forsbergsfritidscenter.sereserv.borlange@forsbergsfritidscenter.seservice.borlange@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.borlange@forsbergsfritidscenter.se
stockholm@forsbergsfritidscenter.sereserv.stockholm@forsbergsfritidscenter.seservice.stockholm@forsbergsfritidscenter.sestockholm@forsbergsfritidscenter.se
forsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.sereserv.bjuv@forsbergsfritidscenter.seservice.bjuv@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.se
info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se