beyol

Upplev friheten

Komfort utan gränser

Upplev friheten i en husbil från Bürstner. Bakom Bürstners husbilar finns mer än 25 års erfarenhet, vilket borgar för väl genomtänkta – och väl fungerande – lösningar. Gemensamt för alla husbilar från Bürstner är också den genomtänkta designen, med sin harmoniska blandning av material, och den goda funktionen. Alla är de byggda för att ge dig en komfort utan gränser. Upptäck din favoritmodell i katalogen nedan eller ta en titt på buerstner.com »

Skön-sömn-koncept

I Bürstners program finns sovrum för alla önskemål. Här hittar du modeller med enkelsängar, dubbelsäng eller kingsize-säng. Lägg till detta de många smarta detaljerna, som ytterligare höjer komforten. Sov gott och njut av sköna drömmar!

Sök

Bürstner i lager

Kontakt

Intresserad att veta mer?


Välj center
  • Hyssna
  • Bjuv
  • Stockholm
  • Borlänge
  • Mantorp
  • Karlstad
  • Kalmar





Bürstner Husbilar 2020

Komfort utan gränser för familjer och par.

Bürstner City Car 2020

Den rätta följeslagaren i alla lägen.

Försiktighetsåtgärd

Till dig som ska besöka Forsbergs

Med anledning av coronaviruset är vi extra försiktiga just nu. Har du till exempel hosta, snuva, feber eller allmän sjukdomskänsla – kontakta vår personal innan du besöker något av våra center. Det gäller givetvis också om du nyligen varit i något av de hårdast drabbade länderna.

info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se
kalmar@forsbergsfritidscenter.sebutiken.kalmar@forsbergsfritidscenter.seservice.kalmar@forsbergsfritidscenter.sekalmar@forsbergsfritidscenter.se
karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.sereserv.karlstad@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.karlstad@forsbergsfritidscenter.se
mantorp@forsbergsfritidscenter.sereserv.mantorp@forsbergsfritidscenter.seservice.mantorp@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.mantorp@forsbergsfritidscenter.se
borlange@forsbergsfritidscenter.sereserv.borlange@forsbergsfritidscenter.seservice.borlange@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.borlange@forsbergsfritidscenter.se
stockholm@forsbergsfritidscenter.sereserv.stockholm@forsbergsfritidscenter.seservice.stockholm@forsbergsfritidscenter.sestockholm@forsbergsfritidscenter.se
forsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.sereserv.bjuv@forsbergsfritidscenter.seservice.bjuv@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.bjuv@forsbergsfritidscenter.se
info@forsbergsfritidscenter.sereservdelar@forsbergsfritidscenter.seservice.hyssna@forsbergsfritidscenter.se;service1.hyssna@forsbergsfritidscenter.seforsaljning.hyssna@forsbergsfritidscenter.se